Moja droga? Ze sportu do biznesu!

W biznesie jestem aktywny tak jak na bieżni. Rozwijam własne przedsięwzięcia - Omni Running i HATS. Inwestuję, doradzam innym, motywuję do działania, pokazuję drogę do sukcesu.

Sport i biznes to od wielu lat dobrana para. Wspierają i napędzają się wzajemnie. Najlepsi w obu tych dziedzinach mają wiele wspólnych cech, dzięki którym osiągnęli sukces. Wytrwałość, umiejętność radzenia sobie z porażkami, etyka pracy czy pokora to tylko niektóre z nich.

Ze sportu do biznesu

Jako sportowiec czekałem na swój upragniony medal mistrzostw świata 12 lat, po drodze doświadczając wielu niepowodzeń, które przekułem na pozytywne impulsy. Dzięki temu dysponuję wieloma narzędziami, aby osiągnąć sukces i wiem jak odpowiednio je wykorzystać.

Po zakończeniu sportowej kariery w 2022 roku zająłem się własną działalnością gospodarczą. Swoje doświadczenia ze świata sportu skutecznie wprowadzam do świata biznesu. Mam za sobą już 8 udanych inwestycji w różnych branżach.

Spotkania i szkolenia

Jako prelegent występuję na wielu konferencjach w Polsce i na świecie. Biorę udział w rozmaitych szkoleniach, głównie jako mówca motywacyjny i doradca biznesowy. Mam na swoim koncie ponad 100 wystąpień publicznych.

Współpraca wizerunkowa

Już w trakcie kariery podejmowałem współpracę z wieloma topowymi markami w Polsce i na świecie jak Grupa Azoty, Orlen, Adidas, Powerade, 4MOVE, Toyota/Lexus czy Kia.

Od 2023 roku jestem ambasadorem nowej marki biegowej Kiprun, która - podobnie jak ja - ma wielkie aspiracje. Biorę udział w ulepszaniu produktów, aby zapewnić obecnym i przyszłym sportowcom to, czego do tej pory brakowało. Ponieważ na drodze do sukcesu - czy to w sporcie, czy to w biznesie - liczy się każdy szczegół.

Własne firmy

Jako samodzielny przedsiębiorca prowadzę i rozwijam dwie marki.

Omni Running - "Trenuj mocniej i intensywniej"

To profesjonalne suplementy diety i odżywki dla biegaczy, dzięki którym w naturalny sposób można poprawić wyniki. Marka powstała na bazie mojego doświadczenia jako biegacza w oparciu o badania naukowe.

High Altitude Traning System - "To góry przyjdą do Ciebie"

HATS to system treningu z użyciem namiotów hipoksyjnych. Poprawia wydolność bez konieczności wychodzenia z domu i wyjazdu na obozy wysokogórskie. To rozwiązanie sprawdzone przez wielu sportowców. 

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Nauczę Cię jak znaleźć skuteczną inspirację i motywację. Pokażę jak porażkę sprawnie przekuć w sukces. Swoim wizerunkiem pomogę Twojej firmie lub organizacji. Wezmę udział w Twoim wydarzeniu.

Mowy motywacyjne

Udział w wydarzeniach

Współpraca wizerunkowa

Kampanie social media

Szkolenia i konferencje

Promocja imprez